BINGA-BONGA

SLOVENSKE OSEBNOSTI, pevci, pisatelji, slikarji, športniki, igralci..., PERSONAGGI SLOVENI, cantanti, scrittori, scultori, sportivi, attori...

« Older   Newer »
  Share  
MARSA
view post Posted on 12/8/2006, 14:49 by: MARSA




......... TAIJI TOKUHISA




Intervju, LJ, 31.7.2006


Prvo moram povedati, da mi v TS od osamosvojitve Slov. NIMAMO niti TV niti RADIA, ker nasa draga mati Slovenija NE PLACUJE ODDAJNIKOV!!! Zatorej Slovenci v zamejstvu nimajo/nimamo (jaz ne spadam med zamejske Slovence) niti najmajsega pojma, kaj se dogaja na oni strani meje. Prej sem vedela za vse nove in stare pevce, napovedovalce, no…..

Pa sem enkrat slucajno gledala slov. tv in vidim enega lepega fanta napovedovalca, ki je imel cisto svoj stil, cisto svoje obnasanje, govorico, sploh vse je stimalo. Na koncu pa je pisalo, da je voditelj Taiji Tokuhisa. No, in tako se odpravim na lov, ga koncno zalotim v njegovi trgovini AQUAS – SEAWAY, Igriska 12 v centru LJ, kjer prodajajo prav vse za colne, jadrnice, potapljanje, kopalke …..

Trgovina je razdeljena na dva dela : na zenskem oddelku prodajajo oblacila in obutev, na tem bolj tehnicnem oddelku pa prodajajo vso podvodno in ribisko opremo, gumenjake tudi do 9 m, najvec pa od 2 – 4 m, motorje, vse kar je v zvezi z morjem. Velikih colnov pa nimajo. (K sm tut ze prej vidla, d ih nimajo niti ke parkerat tm ukol, z’to sm prou zacudena, d gdaj tut kej trapastga uprasam, no ja, jest sm itak taka !) Trgovina je specializirana, imajo torej veliko izbiro in ponudbo. Predlagam, da greste pogledat.
V vednost : vidim tam en monitorcek pribl. 10 x 10 cm, to montiras na barkico in potem ti piska, ko zazna ribice in jih tudi pokaze, pa globino, stopinje pa se kaj…. in to v tej trgovini stane okoli 200 €, predlani pa je moj prijatelj kupil isto stvar v TS – 800 €. Evo!!!


Po izrecenih komplimentih o njegovi duhovitosti, lepoti, stilu itd….
- Koliko ste pribl. star in znamenje, samski - porocen?
Vodnar, cez 30, samski!

- Fajn, potem pa imajo punce se sanse?
Da, imajo!

- Koliko znate japonsko, glede na to, da je vas oce znani karate mojster TAKASHI TOKUHISA? Ali vas on trenira, in kaksen pas imate? S katerimi sporti se se ukvarjate?
Zelo, zelo malo, tiste besede, ki jih uporabljamo pri karateju in pa vljudnostne fraze. Trenira me moj oce, ki je zahteven, kar je cisto prav (pripomnim z vprasanjem, ce je fotr tecen, ker mene je imel samo na izpitih, itak pa jih nisem niti delala prav rada, ker sem si takoj na zacetku naredila temno vijolicast kimono s crnimi svilenimi obrobami in tudi crn svilen pas, ki se je zavezoval skoraj na masno? Imela pa sem Takashijevo izrecno dovoljenje, ker sem ga pri vpisu vprasala, kaj naj oblecem in je rekel, da tisto kar hocem!!!!) imam crn pas, zacel pa sem sele potem, ko sem koncal trenirati kosarko. Potapljam se tudi in to brez bomb pa veliko se ukvarjam s podvodnim ribolovom. Ukvarjam pa se se z veliko sporti: odbojka na mivki, apnea, vcasih sem treniral kosarko in jo tudi se zdaj rad igram.

- Izvedela sem tudi, da ste tudi maneken, in ce mi poveste, kako ste prisel na tv?
Prej sem dosti delal v modi, zdaj pa malo manj. Nekega dne pa me je poklical en znanec reziser Sasa Dzukic, ki dela na TV RSL v Novem mestu, kjer se oddaja snema in povedal, da izbirajo napovedovalca za novo oddajo, samo da mu ni noben vsec. Ker pa je vedel, da imamo tudi nauticno trovino me je vprasal, ce bi me kaj takega zanimalo. Zmenili smo se za sestanek in zdaj ze peto leto vodim to oddajo, ki je cez celo leto na programu, samo poleti so ponovitve.

Moja druga tv oddaja pa se imenuje AVANTURA in jo vodiva skupaj z Ano in je na TV PIKA / Kanal A. To je mesecna vecerna oddaja , vsak cetrti petek v mesecu ob 21. uri. Oddaja ni kviz, to je razvedrilna oddaja in v vsaki oddaji imam eno znano Slovenko, Ana pa znanega Slovenca (od pevcev do politikov), potem pa imamo tekmovanja iz razlicnih sportov. Vedno se spomnimo nekaj novega, izvirnega, sledi originalna kazen, ki jo mora porazenec izpolniti, npr: sredi poletja mora v smucarski opremi in s smuckami hoditi okoli ali prodajati sladoled na plazi, pranje avtov…. Koliko casa bo ta oddaja trajala se ne ve, odziv gledalcev pa je ogromen.

- Novi nacrti, nove tv oddaje, mogoce svoja tv ali tudi pojete?
Lastra tv sigurno ne, moral bi biti multimilionar pa ne tolarski. Pojem pa ne. Povem pa se to, da smo ustanovili novo podjetje CUDEZ d.o.o., ki se ukvaja z odstranjevanjem in ciscenjem cigumijev s plocnikov. (Ker mi je smesno, se smejim in vprasam, kako so na to idejo prisli?) To imajo ze dalj casa v drugih drzavah. Na vsakem koraku so cigumiji, vsepovsod, na milione.


Evo, konec, najlepse se mu zahvalim, klocnem 2 slikci in .....
Taiji, ki se izgovori Tajzi, zelim ti veliko poslovnih in tv uspehov in pa: DA SI
NAJBOLJSI in NAJLEPSI TV VODITELJ!




:bye1.gif: :clapping.gif: :graziear2.gif: :flowers2.gif: :punk.gif:






taiji180662kbom8



Edited by BINGA-BONGA - 24/8/2015, 13:50
 
Top
38 replies since 6/1/2006, 12:58   6882 views
  Share